Bezplamy - Malbork

Porozmawiajmy

784-400-191

Częste pytania

Tak – większość usług wykonujemy mobilnie, na miejscu u klienta.

Stosujemy metodę ekstrakcji, czyli jednoczesnego spryskiwania materiału środkiem piorącym wraz z odessaniem go z rozpuszczonym brudem. Jest to najskuteczniejsza i najbardziej dogłębna metoda czyszczenia. 

Czas schnięcia jest zależny od kilku czynników, takich jak wilgotność i przepływ powietrza, temperatura, czy rodzaj materiału i wynosi od kilku do maksymalnie kilkunastu godzin dla tapicerki meblowej oraz około 12-24 godziny dla dywanów. Czas schnięcia tapicerki samochodowej samoczynnie wynosi kilka godzin, natomiast w sytuacjach wyjątkowych jesteśmy w stanie ten czas skrócić do nawet 1,5 godziny za pomocą klimatyzacji. 

Nie należy robić absolutnie nic – wystarczy stosować się do naszych zaleceń, czyli nie używać mebla i w miarę możliwości ograniczyć ruch na dywanie do całkowitego wyschnięcia. 

Posługujemy się wyłącznie specjalistycznymi środkami najlepszych światowych producentów. Środki te dobieramy zawsze do zabrudzeń i materiału, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć. Wszystkie z tych środków są w pełni bezpieczne dla dzieci, alergików i zwierząt. 

Usługi wyceniamy na podstawie przesłanych nam zdjęć lub wywiadu z klientem. 

Na miejscu potrzebujemy dostępu do gniazdka i ciepłej wody z kranu. Nie ma potrzeby zabezpieczania ścian, czy podłóg przed pochlapaniem. Zawsze zostawiamy po sobie porządek. 

Niestety nie. Mimo, że w 95% przypadków udaje się usunąć wszystkie plamy i zacieki, to nigdy nie ma pewności, że wszystko zejdzie. Jest to zależne między innymi od rodzaju zabrudzeń, materiału oraz tego jak dawno powstała plama (im plama starsza, tym trudniej ją usunąć, a po pewnym czasie mogą powstać trwałe odbarwienia).

Nieprzyjemny zapach może być wynikiem zabrudzeń zalegających głęboko w kanapie, niekoniecznie widocznych na wierzchu. Polecamy dodatkowo skorzystać z usługi neutralizacji odoru, np. po moczu, wymiocinach, dymie, stęchliźnie itp. 

Absolutnie nie. Dywany po naszym praniu, od spodu w większości przypadków są całkowicie suche. Przy wyjątkowych zabrudzeniach, w najgorszych wypadkach będą minimalnie wilgotne. Nie zagraża to w żaden sposób podłodze, na której leżą, dlatego nie zalecamy wieszać dywanów do wyschnięcia. Wilgotny powieszony dywan może się odkształcić, rozciągnąć, zdeformować. 

Zapraszamy do rezerwacji terminów dzwoniąc na nasz numer telefonu 784-400-191, wysyłając e-mail na bezplamy.malbork@gmail.com lub wysyłając wiadomość na nasz firmowy Messenger. 

Bezplamy – profesjonalne  usługi prania tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów i wykładzin na terenie Malborka, Tczewa, Sztumu, Elbląga i okolic.

Bezplamy - Malbork

© 2022 Copyright by bezplamy